מאמרים

ריהוט משרדי – הפנים של העסק

ריהוט משרדי של העסק הוא בעצם הפנים של העסק. בדומה ללבוש, שביכולתו לומר הרבה על האדם הלובש אותו, כך גם הריהוט המשרדי יכול להעיד על עיסתו של העסק. זהו הדבר הראשון ממנו מתרשם העובד, הקולגה או הלקוח כשנכנס למשרדי העסק.

ריהוט משרדי יכול להעביר את המסר למי שנכנס לעסק ולחשוף איזה טיפוס בעל העסק: האם הוא קורקטי, אוהב קאנג שוואי, אוהב דיסטנס או עבודת צוות וכו'. מדובר בכלי המשדר את הערכים, התפיסות והגישה, המצדיק השקעה מאחר ואנו מבלים שעות טובות בעבודה והחשיבה היא לטווח ארוך. 

השיקולים בבחירת ריהוט חדש לעסק צריכים להיות שימושיים ואסתטיים, שכן עבודה במקום בעל אווירה נעימה והרמונית מאפשרת להגביר את התפוקה ועוזרת להתחבר למקום העבודה. יותר מזה, המשרדים הם בעצם כרטיס הביקור שלנו ובאמצעות ריהוט משרדי איכותי ובסגנון מתאים, ניתן להשאיר רושם טוב על הלקוחות והעובדים.

שולחנות וכיסאות עבודה

אחד הפריטים החשובים ביותר מבין הרהיטים למשרד הוא שולחן העבודה של העובדים, בו מבלים את מרבית שעות העבודה. ההבדל בין שולחן פינתי צפוף לבין שולחן רחב ומרווח הינו משמעותי. שולחן בפרופורציות הנכונות, שעשוי מחומר איכותי, הופך את העבודה לברת ביצוע לאורך כל היום.  בנוסף לשולחנות, מומלץ להשקיע בכיסאות עבודה נוחים, כאשר השוק מציע כסאות עבודה ברמות איכות שונות ובמחירים מגוונים.

המשך מאמר