מאמרים

ריהוט משרדי – עיצוב פינות המתנה - חלק II

הרהיטים נדרשים להיות נוחים ורכים, אסתטיים ונעימים לעין, במיוחד במידה וזמן ההמתנה הממוצע במקום הוא ארוך. גם אם לא, אין סיבה שישהו זמן רב בפינת ההמתנה ויחושו חוסר נוחות או שקט. בנוסף, כדאי שתהיה התאמה בין רהיטי משרד של פינות המתנה ובין סוג העסק. חשוב שהריהוט יעמוד בתווי תקן, יהיה בריאותי ויחזיק מעמד לאורך זמן.  ניתן להתבונן בקטלוג של ריהוט משרדי, להתרשם מהרהיטים, הגדלים, העיצובים והאפשרויות ולקבל רעיונות לעיצוב פינות ההמתנה. מומלץ גם להתייעץ עם בעל מקצוע מיומן שיסייע לבצע את ההתאמה של הריהוט לפינה שישתלב בצורה טבעית במשרדים וישמש את המטרה.

טיפים לבחירה נכונה

בעת התכנון של פינת ההמתנה יש צורך להתחשב בנתוני גודל החדר, שכן לא מומלץ ליצור חדר עמוס ודחוק. לפני קבלת ההחלטה לגבי הריהוט המתאים, חשוב להחליט מהי האווירה שראוי שתהיה בזמן ההמתנה. הדבר תלוי בסוג העסק. למשל, למשרדי עורכי דין או רואי חשבון חשוב שהאווירה תהיה רגועה ונוחה ויחד עם זה תשדר יוקרה. לעומת זאת, בעלי קליניקות מעדיפים  שהלקוחות ימתינו וייכנסו לאווירה רגועה. בכל מקרה, חשוב להתאים את הקו העיצובי בפינת ההמתנה לריהוט המשרדי הכללי על מנת שתהיה התאמה ביניהם ופינת ההמתנה לא תיראה מנותקת ולא שייכת.

עיצוב פינת ההמתנה

עסקים רבים כיום מבינים את חשיבות העיצוב של פינת ההמתנה וכעקבות זאת בוחרים לשכור מעצב או אדריכל שיעזור בתכנון ועיצוב הפינה. אפשרות אחרת היא להקדיש מחשבה ולהתייעץ עם אשי מכירות בתחום שיוכלו להעניק טיפים וייעוץ מקצועי.

 

 

חזרה לחלק ראשון